Výjimečné bydlení. Výjimečné dispozice.

Rezidence 111 je zbrusu nový luxusní projekt bydlení ve Vrchlabí v malebném podhůří Krkonoš.

Díky kompletní rekonstrukci pro vás tvoříme krásné bydlení uvnitř i navenek. Dominantou je historická vila z roku 1904 s bývalou tovární halou. Zatímco jejich jedinečná vnější architektura zůstane zachována, uvnitř vznikají moderní interiéry. Objekt se navíc vkusně rozšíří o nové křídlo.

Vybrat si můžete ze 13 bytů v nejrůznějších dispozicích, velikostech a řešeních. K dispozici je také kryté parkoviště s 16 stáními.

Vila s luxusními byty

Vila nabízí luxusní bydlení ve čtyřech bytech. V 1. NP najdete dva byty 2+kk a 4+kk s vlastními zahrádkami. Ve 2. a 3. NP je pak po jednom bytě 4+kk s terasami.

Unikátní mezonety

Přilehlá tovární hala se promění na pět mezonetových bytů, které jsou několikapatrové a důmyslně dispozičně řešené. Loftové pojetí jim navíc dodává ojedinělý industriální charakter. Na vstupní podlaží navazuje snížené přízemí s přístupem do vlastní zahrady a nadzemní podlaží s pokoji s větším soukromím. Čtyři byty mají 3. NP, které ústí na vlastní terasu.

Další čtyři mezonetové byty pak najdete v nově postaveném východním křídle. Každý z nich má vlastní předzahrádku a terasu orientovanou do dvora.

Pokud toužíte po atypickém moderním bydlení, právě jste ho našli. Tyto byty totiž splňují i ty nejnáročnější představy. Podívejte se, které jsou ještě volné >>

Prémiová lokalita

Výhodou Rezidence 111 je i místo, kde leží. Klidná čtvrť Vrchlabí se vším, co potřebujete, přitom na dosah Krkonoš, které jsou bohaté na přírodu, zábavu a relax po celý rok. Rezidence je tak skvělá pro trvalé bydlení, k víkendovému odpočinku i prázdninovému pobytu.

Líbí se vám taková představa? Vyberte si byt přesně pro vás >>

Pro investory

Hledáte raději investiční byt? Byty v Rezidenci 111 jsou ideální i k pronájmu. Do Krkonoš totiž ročně přijíždějí miliony návštěvníků – rodiny s dětmi, mladí lidé, skupiny přátel i zahraniční turisté. Ti všichni hledají bohaté možnosti lyžování v zimě, v létě zase nádhernou přírodu. A k tomu příjemné ubytování.

Pokud vás zaujala tato mimořádná investiční příležitost, rádi vám poskytneme komplexní služby a garantovaný roční nájem. Pro více informací nás kontaktujte >>